Emlakİşyeri kategorisinde 10 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

İşyeri seçmek hemen her iş sahibi için önemlidir. Ancak doğru lokasyonu ve seçeneği bulmak çoğu zaman zordur. İlanfix sayesinde kaliteli bir deneyim yaşarken farklı işyeri ilanları arasından size en uygun olanı tercih edebileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden işyeri ilanları konusunda en doğru seçimi yapın!

Kiralık İşyeri İlanları

İşyeri değişikliği yapmak ya da yepyeni bir işletme açmak mı istiyorsunuz? Alternatif seçenekler arasından yapmanız gereken tek şey büyüklüğü ve cephesini dikkate alarak işyeri seçmeniz. Bütçenize uygun kiraya sahip ve konumu sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan kiralık işyerlerine daha detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Satılık İşyeri İlanları

İşyeri konusunda ideal bir seçim için bazen çok araştırma değil doğru araştırma gerekir! En ideal ilanları bir araya getiren ilanfix.com sayesinde kusursuz bir satılık işyeri ilanına göz atın. Her anlamda tatmin edici bir seçenek sağlaması işyerleri konusunda tercihinizi kolaylaştırıyor. Türkiye’nin hemen her noktasında bulunan ilanlar sayesinde size uygun iş yerini seçmek çok kolay olacak!

Nasıl bir işyeri seçmek istediğinize karar verdiyseniz yapmanız gereken şey çok basit! İlandaki iletişim bilgilerini kullanarak kiralık ya da satılık için tercihinizi yapabilirsiniz. İlandaki bütün detayların doğru olduğu ve kafanızda en ufak soru işaretinin dahi kalmadığı bir işyeri kiralama – satın alma sürecine kapı aralayın. İlanfix.com ile alternatiflerden fayda sağlamanın şimdi tam zamanı!

Satılık veya devren kiralık iş yeniz mi var? Hemen ilan ver işyerini sat veya kirala.