İkinci El ve Sıfır AlışverişOyun & Konsol kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Durum Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Oyun ve konsol ürünleri dendiği zaman akla ilk olarak video konsol oyunları gelmektedir. Video oyunları oynamak için kullanılan özel bir masaüstü bilgisayar oyun konsolları en kaliteli hali ile İlanfix’de sizlere sunuluyor.  En popüler iki konsol Sony'nin PlayStation ve Microsoft'un Xbox'udur. Nintendo'nun Wii'si ayrıca bowling ve tenis oynama gibi aktivitelere fiziksel katılımı simüle eden bir yarışmacıdır.

Oyun yazılımı CD'lerde veya DVD'lerde mevcuttur, ancak daha önceki oyun makineleri salt okunur bellek (ROM) yongaları içeren kartuşlar kullanıyordu. Video oyun konsollarının görüntülenmesi için bir TV veya monitör gerekir. Video oyun konsolu, etkileşimli video oynanışı ve gösterimi için tasarlanmış özel bir bilgisayar sistemidir. Bir video oyun konsolu bir PC gibi çalışır ve bir merkezi işlem birimi (CPU), grafik işleme birimi (GPU) ve rastgele erişim belleği (RAM) dahil olmak üzere aynı temel bileşenlerle oluşturulur. Maliyetleri dengelemek için çoğu video oyun konsolu üreticisi daha eski CPU sürümlerini kullanır.

İlanfix sizlere birbirinden kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmaktadır. Siz de kendinize en uygun ürünleri arıyorsanız web sitemizi ziyaret etmelisiniz. Böylelikle ürünlerimiz ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.